Advertisement
Sem zadejte komentáře ke sledování (nebo přiložte jakékoliv související soubory). Komentáře sledování jsou soukromé a viditelné pouze vám!
Tento účet používá volitelné datum spuštění - na úplnou analýzu historie použijte nástroj "Vlastní analýza".
MOLLO
Joined
Apr 05, 2022
Connections
0
Zkušenost
Více než 5 let
Poloha
France
Reálný (EUR Cent), RoboForex, Technická, Automaticky, 1:500, MetaTrader 4
| +158.20% | |
| +95.02% |
| 0.17% | |
| 5.15% | |
| Čerpání : | 29.91% |
| Zůstatek na účtu : | €12,802.53 |
| Stav účtu : | (98.95%) €12,668.11 |
| Nejvyšší: | (Nov 20) €26,943.94 |
| Zisk : | €15,982.21 |
| Úrok : | -€1,551.12 |
| Vklady : | €16,820.32 |
| Výběry : | €20,000.00 |
| Aktualizováno | Před 5 hodinami |
| Sledování | 1 |
Loading, please wait...
| Zisk (Rozdíl) | Zisk (Rozdíl) | Pipy (Rozdíl) | Výhra v % (Rozdíl) | Obchodníci (Rozdíl) | Loty (Rozdíl) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dnes | +0.01% ( - ) | €1.06 ( - ) | +9.0 ( - ) | 100% ( - ) | 1 ( - ) | 0.02 ( - ) |
| Tento týden | +0.01% (-0.53%) | €1.06 (-€67.47) | +9.0 (+54.2) | 100% (+40%) | 1 (-14) | 0.02 (-0.97) |
| Tento měsíc | +2.61% (-1.33%) | €325.96 (-€146.51) | -3.7 (-140.7) | 69% (-1%) | 110 (-37) | 6.06 (-1.58) |
| Tento rok | +57.74% (-6.76%) | €5,436.43 (-€5,109.35) | +1,780.0 (+1,141.6) | 70% (+2%) | 1,320 (-909) | 72.18 (-104.90) |
| Obchodníci: | 3,549 |
| Ziskovost : |
|
| Pipy: | 2,418.4 |
| Průměrný zisk : | 16.23 pips / €14.06 |
| Průměrná ztráta: | -33.99 pips / -€16.79 |
| Loty : | 249.26 |
| Provize : | €0.00 |
| Ziskové obchody Long : | (1,209/1,713) 70% |
| Vyhrané pozice Short : | (1,241/1,836) 67% |
| Nejlepší obchody (€): | (Apr 09) 1,936.91 |
| Nejhorší obchody (€): | (Apr 09) -519.71 |
| Nejlepší obchody (pipů): | (Apr 15) 150.8 |
| Nejhorší obchody (pipů): | (Apr 23) -442.0 |
| Prům. Délka obchodu : | 1d |
| Faktor zisku : | 1.87 |
| Standardní odchylka : | €54.539 |
| Sharpeho poměr | 0.13 |
| Z-skóre (pravděpodobnost): | -5.14 (99.99%) |
| Očekávání | 0.7 Pipy / €4.50 |
| AHPR: | 0.03% |
| GHPR: | 0.02% |
Loading, please wait...
Loading, please wait...
Údaje zahrnují posledních 200 transakcí na základě analyzované historie.
Údaje zahrnují posledních 200 transakcí na základě analyzované historie.
| Datum otevření | Symbol | Akce | Loty | Cena otevření | SL (Pipy) |
TP (Pipy) |
Zisk (EUR) |
Pipy | Swap | Zisk | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
08.24.2026 11:00 | EURUSD | Koupit | 0.04 | 1.16678 | - | - | -27.13 | -78.6 | -2.4 | -0.23% |
|
|
|
08.24.2026 14:15 | NZDUSD | Koupit | 0.03 | 0.59613 | - | 14.6 | -11.57 | -44.7 | -0.78 | -0.10% |
|
|
|
08.26.2026 00:20 | NZDCAD | Koupit | 0.02 | 0.82789 | - | - | -7.34 | -59.1 | -0.11 | -0.06% |
|
|
|
08.27.2026 00:15 | GBPUSD | Koupit | 0.03 | 1.3602 | - | 19.5 | -14.66 | -56.6 | -0.2 | -0.12% |
|
|
|
08.27.2026 13:00 | EURUSD | Koupit | 0.10 | 1.16417 | - | - | -45.30 | -52.5 | -1.72 | -0.37% |
|
|
|
08.28.2026 14:38 | NZDCAD | Koupit | 0.04 | 0.82389 | - | - | -4.75 | -19.1 | -0.05 | -0.04% |
|
|
|
08.28.2026 17:15 | GBPUSD | Koupit | 0.05 | 1.35558 | - | 26.7 | -4.49 | -10.4 | -0.17 | -0.04% |
|
|
|
08.28.2026 19:00 | EURUSD | Koupit | 0.16 | 1.15985 | - | - | -12.84 | -9.3 | -1.38 | -0.11% |
|
|
|
08.28.2026 20:37 | NZDUSD | Koupit | 0.05 | 0.59097 | - | 37.0 | 2.98 | 6.9 | -0.19 | +0.02% |
|
|
|
08.31.2026 04:24 | NZDCAD | Prodat | 0.02 | 0.82028 | - | - | -2.32 | 0.0 | 0.0 | -0.02% |
|
| Celkem: | 0.54 | -€127.42 | -323.4 | -7.00 | -1.07% |
Další systémy od KeeperRobin
| Jméno | Zisk | Čerpání | Pipy | Obchodování | Páka | Typ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Keeper-Cent | 36.90% | 10.32% | 2,437.3 | - | 1:500 | Reálný |
| Pguigui Dark | 318.08% | 55.08% | -789.6 | - | 1:500 | Reálný |
| Keeper-Forex_Copy | 198.74% | 33.65% | -21,440.2 | - | 1:500 | Reálný |
| Pguigui Dark-2 | 34.30% | 9.48% | 1,634.1 | - | 1:500 | Reálný |
| Keeper-forex_PUPrime | 12.58% | 14.80% | 120.0 | - | 1:500 | Reálný |
| Keeper-Ultimate-Copy | 14.14% | 4.75% | 871.0 | - | 1:500 | Reálný |
| Keeper-Ultimate-Deb | 75.75% | 27.56% | 2,277.3 | - | 1:500 | Reálný |
| Dany_Ultimate | 127.48% | 58.82% | 468.6 | - | 1:500 | Reálný |