Advertisement
Sem zadajte komentáre k sledovaniu (alebo priložte akékoľvek súvisiace súbory). Komentáre sledovania sú súkromné a viditeľné iba vám!
Aedificatori
Joined
Jul 14, 2026
Connections
0
Skúsenosť
Žiadne skúsenosti
Demo (USD), Darwinex, 1:200, MetaTrader 5
| +3.83% | |
| +3.81% |
| 0.06% | |
| 1.94% | |
| Čerpanie: | 2.53% |
| Zostatok na účte: | $103,839.83 |
| Stav účtu: | (100.00%) $103,839.83 |
| Najvyšší: | (Aug 27) $104,534.02 |
| Zisk: | $3,810.37 |
| Úrok: | -$187.34 |
| Vklady: | $100,000.00 |
| Výbery: | $0.00 |
| Aktualizované | Pred 2 hodinami |
| Sledovanie | 0 |
Loading, please wait...
| Zisk (Rozdiel) | Zisk (Rozdiel) | Pipy (Rozdiel) | Výhra v % (Rozdiel) | Obchodníci (Rozdiel) | Loty (Rozdiel) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dnes | +0.00% (+0.67%) | $0.00 (+$699.89) | +0.0 (+565.7) | 0% (0%) | 0 (-3) | 0.00 (-0.30) |
| Tento týždeň | +0.00% (-0.08%) | $0.00 (-$86.20) | +0.0 (-239.1) | 0% (-40%) | 0 (-5) | 0.00 (-0.50) |
| Tento mesiac | +1.80% (-0.17%) | $1,839.77 (-$130.83) | +23,490.8 (-6,743.1) | 79% (+19%) | 62 (-53) | 10.44 (-24.08) |
| Tento rok | +3.81% ( - ) | $3,810.37 ( - ) | +53,724.7 ( - ) | 67% ( - ) | 177 ( - ) | 44.96 ( - ) |
Údaje sú súkromné.
| Obchodníci: | 177 |
| Ziskovosť: |
|
| Pipy: | 53,724.7 |
| Priemerný zisk : | 2,716.76 pips / $59.84 |
| Priemerná strata: | -4647.76 pips / -$57.09 |
| Loty : | 44.96 |
| Provízie: | -$296.86 |
| Ziskové obchody Long: | (87/126) 69% |
| Vyhrané pozície Short : | (32/51) 62% |
| Najlepšie obchody ($): | (Jul 06) 697.25 |
| Najhoršie obchody ($): | (Jul 06) -372.55 |
| Najlepšie obchody (Pipov): | (Aug 05) 80,800.0 |
| Najhoršie obchody (Pipov): | (Aug 06) -138,700.0 |
| Priem. Dĺžka obchodu : | 6h 52m |
| Faktor zisku : | 2.15 |
| Štandardná odchýlka : | $102.22 |
| Sharpeov pomer | 0 |
| Z-skóre (pravdepodobnosť): | -4.54 (99.99%) |
| Očakávanie | 303.5 Pipy / $21.53 |
| AHPR: | 0.02% |
| GHPR: | 0.02% |
Loading, please wait...
Loading, please wait...
Údaje zahŕňajú posledných 200 transakcií na základe analyzovanej histórie.
Údaje zahŕňajú posledných 200 transakcií na základe analyzovanej histórie.
Otvorené obchody sú súkromné.